“Аргумент”

За

Ваш успіх!

наш телеграм
Написати нам

Персонал вирішує все!

Будь-які успіхи кожної компанії досягаються за рахунок рівня професіоналізму і згуртованості її співробітників.
А ось зібрати таку команду – досить трудомісткий і складний процес.
Саме в цьому і допомагає компаніям наше рекрутингове агентство «Аргумент»: підбирати найкращих фахівців для наших замовників!

Це те, що ми вміємо, любимо і робимо дуже круто!

Як все відбувається?

1. Щоб якісно вирішити завдання, перш за все необхідно правильно зрозуміти його.

На ринку IT конкуренція за кваліфіковані кадри настільки велика, що, скоріше, кандидат вибирає компанію, а не компанія перебирає кандидатами.

Тому, наскільки грамотно і привабливо рекрутер піднесе інформацію претенденту на вакансію, залежить основна частина успіху.

Пошук фахівця завжди починається зі спілкування та обговорення, збору інформації про вакансії, проект, умови роботи і, власне, саму компанію. Тут важливий кожен нюанс і кожна дрібниця.

2. Відповідно до вимог наші рекрутери починають відбір і спілкування з кандидатами. Вже через кілька днів компанія отримує від нас резюме претендентів на заявлену вакансію. До резюме додаються коментарі, необхідні роботодавцю (за бажанням).

3. Після отримання фідбеку щодо перших резюме і кандидатів, ми організуємо співбесіди із замовником. А також уточнюємо вимоги, коригуємо нашу роботу, якщо це необхідно.

4. Отже, після проведення всіх етапів співбесід з відібраними кандидатами, найкращий з них приймає офер від компанії і виходить на роботу))

5. Ура! Компанія задоволена! Кандидат задоволений! Ми задоволені! Здійснюємо взаєморозрахунки! (Порядок і етапи оплати з кожною компанією обговорюємо індивідуально)

6. Але ми не розслабляємося! Ми надамо Вам гарантійну заміну в разі, якщо з якихось причин з даним кандидатом протягом випробувального терміну піде щось не так. А також паралельно працюємо над іншими вашими вакансіями)

Рекрутинговое агентство Аргумент - Поиск сотрудника

Оформіть заявку на пошук фахівця і ми з радістю підберемо Вам кандидата!

Оформити
Рекрутинговое агентство Аргумент - Вакансии

В даний момент роботодавця цікавлять фахівці. Існуючі вакансії.

дивитися
Рекрутинговое агентство Аргумент - Отправить резюме

Відправити резюме. Ми чекаємо ваше резюме!

погнали

Наш Аргумент!

Наше рекрутингове агентство «Аргумент» співпрацює з великою кількістю IT компаній по всій Україні.
Завдяки цьому у нас завжди є багато цікавих вакансій для фахівців IT сфери.
Надсилайте нам своє резюме, і ми обов’язково з Вами зв’яжемося, відповімо на всі питання і запропонуємо вакансію Вашої мрії!