Вакансія / Job vacancy

Senior/Team Lead Machine Learning Speсialist

ID

2080/06

Метки:

Інструменти Вимоги / Tools Requirements

Machine Learning

Мова / Language

English

Рівень мови /
Language level

basic

Локація / Location

Remote

Навички / Skills

5 років / years

Зарплата / Salary

8000$

Компанія розробляє власні продукти з нуля: екосистема для роботи у сфері трейду, а також проект в юридичній та адвокатській сфері і проект з контентом 18+.

Наразі шукаємо декілька Senior/Team Lead Machine Learning Speсialist на декілька проектів з нуля.

Проет 1 "Кишеньковий юрист": Розробка проекту в юридичній та адвокатській сфері, яка розрахована на ринок США. Суть полягає в створенні нейронок, які зможуть проаналізувати існуючі судові справи (адміністративні, уголовні і т.п). Вона буде вміти пропонувати клієнтам варіанти правильних рішень запрошених випадків, базуючись на досвіді, який використовується у юридичній та адвокатській практиці раніше. Основна вимога - впевнений досвід із ML від 5 років + вміння та бажання втілювати ваші ідеї у проект + пропозиції найкращого підходу створення. Ми відкриті до ваших пропозицій та їх втілень у проекті.

Проект 2 "Контент 18+": Паралельно запускається проект із контентом 18+. Суть полягає у генерації реалістичних фото, зробити їх природніми. Потрібно буде займатись якістю існуючих нейронок. Під ці задачі формується нова команда. Цей напрямок також відкритий до ваших пропозицій та їх втілень у проекті. - Основний стек технологій: Machine Learning, Computer Vision, Python, PyTorch, Tensorflow. - Або, якщо ви працюєте з іншими мовами програмування та стеком чи маєте класний план та рішення і впевненні у результаті, тоді ви нам потрібні!)

Команда - українські розробники, дуже професійні. Класна атмосфера у колективі, адекватні керівники.

Відсутність чіткої програми з соцпакету компенсується чуйністю керівництва, які завжди готові піти назустріч та допомогти з якимось важливими для вас питаннями (в т.ч. матеріально). Гнучкість у підході до виплати зп (у зручній для вас формі).

Також ви зможете запропонувати свій варіант рішення задачі і безпосередньо приймати участь в розробці структури продукту - у випадку успішної їх реалізації можливі опціони.

Що ми пропонуємо: - Проект з нуля. - Робота віддалено. За бажанням є гарний офіс у місті Варшава (також є офіс в Києві) - Гнучкий графік, відсутність трекерів. - Форма оплати обговорюється.

Опис відповідає тексту оригіналу та мови документа, наданого компанією роботодавця. /
The description corresponds to the text of the original and the language of the document provided by the employer’s company.