“Аргумент”

За

Ваш успіх!

наш телеграм
Написати нам

Персонал вирішує все!

Будь-які успіхи кожної компанії досягаються за рахунок рівня професіоналізму її персоналу.
Слід враховувати, що дозволяти добір висококваліфікованого персоналу в штат компанії є трудомістким процесом.
Не секрет, що цей процес часто не досягає своєї головної мети.
Кожна компанія намагається брати на роботу вже готових фахівців з досвідом, щоб не витрачати зайвий час на їх навчання.

Как все відбувається?

Спочатку замовник подає заявку на пошук необхідного йому спеціаліста, а так само надає вимоги, яким ця людина повинна відповідати.

Для цього потрібно обговорити всі нюанси з менеджером по підбору персоналу, який надасть необхідні рекомендації і в найкоротші терміни підбере Вам співробітників, які будуть відповідати заявленим вимогам.

Зазвичай ми даємо гарантії, що знайдемо необхідного фахівця в термін від 3 днів до півтора місяців, але як правило все залежить від вимог замовника. Якщо умови певної юридичної організації вимагають наявності специфічних навичок у претендента, то процес може затягнутися приблизно до 3 місяців.

Рекрутери рекрутингового агентства «Аргумент» попередньо перевіряють рекомендації від попередніх роботодавців і колишніх колег здобувача.

Співбесіда, найчастіше, проводиться з декількома претендентами. За результатами інтерв’ю визначається кандидат, який ідеально відповідає вимогам замовника.

Резюме здобувача, який найбільше відповідає запиту на вакансію, відправляється фірмі-замовнику на попередній розгляд.

Якщо замовника влаштовує підібрана кандидатура, то менеджери компанії “Аргумент”, організовують зустріч з представником замовника для уточнення нюансів, проведення додаткової співбесіди та підписання відповідного договору.

Послуги з підбору персоналу попередньо обговорюються, і в середньому складають суму від 8 до 12 відсотків середньорічного доходу підібраного компанією співробітника. Термін оплати може бути продовжений, у випадках, коли у замовника є індивідуальні вимоги до претендента, або коли здобувач підбирається на позицію керівника.

Кандидату, як правило, призначається випробувальний термін, на момент якого фірма замовник зобов’язується оплатити послуги підбору персоналу в термін від 5 до 14 днів.

У тому випадку, якщо претендент не пройшов випробувальний термін, компанія “Аргумент” зобов’язується провести заміну співробітника в термін від 1 до 4 тижнів.

На сьогоднішній день досить багато агентств, фірм і компаній надають консалтингові послуги, але ми не боїмося конкуренції. Наші менеджери завжди готові співпрацювати на Ваших умовах, обумовлюючи Ваші індивідуальні побажання і вимоги.

Ми гарантуємо, що звернувшись в компанію “Аргумент”, Ви можете бути впевнені, що ми підберемо для Вас необхідного фахівця в заявлені терміни.

Рекрутинговое агентство Аргумент - Поиск сотрудника

Оформіть заявку на пошук фахівця і ми з радістю підберемо Вам кандидата!

Оформити
Рекрутинговое агентство Аргумент - Вакансии

В даний момент роботодавця цікавлять фахівці. Існуючі вакансії.

дивитися
Рекрутинговое агентство Аргумент - Отправить резюме

Відправити резюме. Допомога в складанні. Приклад. Ми чекаємо ваше резюме!

погнали

Наш Аргумент!

Наша консалтингова компанія «Аргумент» допомагає зацікавленим кандидатам знайти роботу в найкоротші терміни. Для цього їм необхідно лише надіслати нам своє правильно складене резюме і чекати нашого дзвінка. Всі наші сервіси, спрямовані на роботу з потенційними кандидатами, аж до проходження тестів, абсолютно безкоштовні незалежно від результатів.